obiektyw fotograficzny


Sesje noworodków to moje oczko w głowie. To bajeczne uczucie trzymać w rękach nowe bytowanie i być w stanie naznaczyć te drogie pierwsze chwile.

Na sesję spośród noworodkiem zapraszam w pierwszych 17 dniach życia maluszka. Najważniejszym momentem na uchwycenie kruchości oraz subtelności waszego maleństwa jest okres między 7 a 10 dniem życia. Wtedy też bobas ma najskrytszy objęcia morfeusza, a jego ciało ma miejsce w wciąż bardzo plastyczne, dzięki czemu możliwe jest czesanie go w kondycjach analogicznych , jakie dysponował w brzuchu u mamy. Najwspanialsze zdjęcia wynikają w ciągu całkowitego snu noworodka. Dlatego też ważne ma miejsce w ,ażeby w dawkę możliwości rodzice szybko zdecydowała się na taką sesję. Aktywuję do skontaktowania się ze mną jeszcze poprzednio planowanym terminem porodu. To daje możliwość spokojnego omówienia sesji, Waszych liczeń i moich propozycji.

Sesja noworodkowa odbywa się w moim przytulnym studio, które ma miejsce w prawidłowo wykonane, nagrzane i nasłonecznione. Najlepszym czasem na fotografowanie noworodków jest moment, kiedy są w największym stopniu senne, nażarte natomiast zrelaksowane. Najczęściej rozpoczynam sesję około 10.00 rankiem. Dla waszego dzieciaczka przygotowałam co niemiara gadżetów fotograficznych, pokłady cierpliwości i czułości. W dniu sesji noworodkowej nie umawiam innych sesji, istotnie żeby być w stanie wygospodarować tak wiele frazeologizmu, jak bardzo potrzeba.

Sesja może trwać nieco godzin (2-4 godz.), gdyż jej przebieg ma miejsce w podyktowany działalnością Dzidziusia. W sesji przewidziany jest czas na nakarmienie i utulenie, przytulenie natomiast przewinięcie noworodka. Na sesję proszę o zdobycie smoczka dla dzieciaczka, kocyka, pieluszek tetrowych i mleczka. Na miejscu znajduje się przewijak, poręczna sofa, jasiek do wychowania, do Waszej instrukcji mieszczący się też sztuka kulinarna i łazienka.

Copyright © 2019 zasady dobrej fotografii