akademia fotografi


Przez poprzednie 3 lata pracy roiłam o poręcznym łożu do zdjęć ciążowych, ciążowych natomiast dziecinnych. Ostatecznie matki na tyle bez liku przestrzeni, że być może po tej stronie sterczeć na co dwadzieścia cztery godziny i odziewać się w kolorowe narzuty i poduszki dopasowane aż do niniejszych kontekst. Odrobina klimatu boho do zdjęć rodzinnych i co niemiara puchowych kocy jak również poduszek.

NATOMIAST obecnie rzecz, na którą ja sam bardzo czasochłonnie oczekiwałam. Wizualizowałam ją se po nocach i koncypowałam ustawienia półek, szuflad, oświetlenia. na osprzęt do sesji zdjęciowych. Przepastna, jaskrawa i pojemna. Każda szufladka jest aktualnie napełniona po grzbiety ubrankami gwoli noworodków, niemowląt, sukienkami dla dziewczynek natomiast kreacjami ciążowymi. Upchnęło się tam i nie jedno tylko łóżeczko i misa, tkaninki, owijki, wianki i wszelkie ciasne dodatki do sesji noworodkowych i dziecięcych. I jak na położenie dokąd można się wyniuchać jak w domu przystało, maci tu sympatyczny kącik kawowy, w jakim zawsze czeka aromatyczna kawa, herbata i byt słodkiego dla coraz lepszej atmosfery:) A szafkeczka poniżej ma miejsce w pełna przykładowych produktów fotograficznych, jakie możecie zamowić po Waszej sesji zdjęciowej.

Studio niesie się w Warszawie, na spokojnym Gocławiu, w sąsiedztwie urokliwego jeziorka Balaton, z pięknie zagospodarowaną zielenią i placami frajd. Podobieństwo ogrodu natomiast kafeterii nad samą wodą niesie w ciągu sobą akcesoryjną korzyść. W czasie sesji noworodkowych, w których uczestniczy kilkuletni braciszek lub siostrzyczka, staje się doskonałym położeniem na spacer, kiedy opracujemy natychmiast najścia rodzinne i potrzebujemy chwili ciszy aby umożliwić maleństwu dogodne dryg snu i pozowania :) NATOMIAST na wiosenkę przymierzymy się do sesji plenerowych tuż za rogiem. Jak Wam się podoba moja kolejna miejscówka? Zapraszam Was aż do śledzenia mojego instagrama, dokąd w gawędach pokazuję wiele filmików natomiast zdjęć z bieżącego wystroju.

Copyright © 2019 zasady dobrej fotografii